T500HVD02.3 CELL

| Tauira tauira | T500HVD02.3 CELL |
|---|---|
| Pae Waitohu | AUO |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| T500HVD02.3 CELL Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1095.84×616.41 mm |
| Whakaahuatanga | 1105.8×677.4 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 1.07B (10-bit) |
| Wā Whakautu | 5.5 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o AUO T500HVD02.3 CELL.
AUO T500HVD02.3 CELL he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T500HVD02.3 CELL pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T500HVD02.3 CELL ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T500HVD02.3 CELL i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
AUO T500HVD02.3 CELL he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te AUO T500HVD02.3 CELL pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te AUO T500HVD02.3 CELL ranei atu AUO LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te AUO T500HVD02.3 CELL i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "T500HVD02.3 CELL"
- AUO T500HVD02.3 CELL
- T500HVD02.3 CELL raupapa
- T500HVD02.3 CELL te ahua
- T500HVD02.3 CELL utu
- Kaihoko T500HVD02.3 CELL

